Pohádky existují. Magie se probouzí. Nic není nemožné...
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Babiččino bistro

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 27. 11. 17

PříspěvekPředmět: Babiččino bistro   Mon Dec 04, 2017 3:47 pm

[img][/img]
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://onceuponatime-rpg.forumotion.eu
Regina Mills

avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sat Dec 16, 2017 5:46 pm

Den jako dnešní byl skvělý. Sněžilo ale já byla v bistru u Granny's a užívala si pohled z tepla nad šálkem horké čokolády. Henry byl ve škole a já neměla důvod k nespokojenosti. Vše se vydařilo dle plánu, mám moc nade všemi tady. Dívám se na ty patetické patolízaly, na ty rádoby hrdiny, kteří umějí jen ubližovat a pak se diví, když jim to někdo chce vrátit zpět. Protože to je zlé...já jsem zlá...Zlá rálovna a proč ne..líbí se mi to označení a ještě více paní Starostka. Ta, která je v čele města a těší se úctě od těch, kteří jí opovrhovali. Všichni se mohli zbláznit ze Sněhurky. Ale co já? Co můj život a život mé lásky? To nikoho nezajímalo a tak jen černobíle usoudili že jsem ta špatná a proč moje srdce ztemnělo nezajímalo nikoho. Jetšě že existují kolem krysy, které mjí rádi prospěch. Takové jsme našla v Grimmech. Mlasknu si a otevřu složku z neznámými a pohřešovanými, přejíždím prsty po stránkách a usmívám se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jacob Nellson

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sat Dec 16, 2017 6:05 pm

Myslel si, že s bratrem vytvořili mistrovské dílo. Všechny ty pohádky, které zná absolutně každý - děti i dospělí. Ne. Nevytvořili mistrovské dílo. Vytvořili bandu idiotů. Přesně to Vás napadne, když Vás na přechodu málem přejede chlap, co řídí nohama. Bez přehánění. Kloboučník opět nestíhal do práce a je přeci logické, že po nohama se cestuje rychleji, než rukama, takže dává smysl, že auto pojede také rychleji. Na přechodu se musí zastavit a ohlédnout za červeným autem s fialovými pruhy, které řídí absolutní idiot. Jak vůbec dosáhne na pedály? Nuže, nehodlá nad svými výtvory ztrácet tolik času, jak ostatně připomene kručící žaludek. Odvrátí zrak od silnice a s cinknutím zvonku vejde do věčně zaplněného bistra. Jak přejde zrakem přes všechnu místní spodinu, najde někoho, kdo je bezpochyby jedním z největších odpadů v místnosti.
"Ale dobré ráno, zlatíčko." Pozdraví královnu tónem až příliš sladkým na to, aby nezhořkl v ústech. Aniž by se jakkoli zeptal, posune židli a usadí se naproti ex-královně. Poté si sundá i svoji černou bundu, takže odhalí sportovní sako v královské modři, černé džíny a stejně zabarvené zimní boty. Zlaté vlasy slíznuty dozadu přesně tak, jak by se od Němce dalo čekat. Z ramene sundá brašnu, kterou odloží po svém boku - na zem. "Jak se vede?" Opře lokty o stůl, proplete prsty a na ně usadí bradu, upírajíc na Reginu oči, které nepochybně zcela touží po tom vědět, jaký má dnes den.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Regina Mills

avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sat Dec 16, 2017 6:16 pm

Zvednu oči protože někdo přeruší moje rozjímání a zaklapnu složku, ušklíbnu se a sjedu pohledem Grimma, který by zaprodal i bratwursty kdyby mu něco káplo. "Skvěle honey...mám se vážně skvěle, a vy? Jak se vám líbí nové město?" Na ty co se tu pohybují mám specifický názor, který se shoduje s tím jeho. Lidé kolem si zachovali základní vlastnosti takže jsou to defacto banda nefunkčních idiotů, kteří se chovají stylem, o kterém ani netuší proč. Je to hezké jako banda loutek, neuspokojivá společnost ale uspokojivá skutečnost. "Už jste přišli kam se poděl zbytek bytostí?" zeptám se jej na otázku, která by mne zajímala, je zde téměř každý...téměř. A ti co tu nejsou mi leží v žaludku. Beznich to není dokonalé a především nechci aby se toulali po reálném světě, kde hrozí, že jejich paměť bude vymaněna z vlivu magie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jacob Nellson

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sat Dec 16, 2017 6:40 pm

Jen málo se snaží skrýt protočení očí. Vlastně absolutně vůbec. Užuž by odpověděl, ale obsluha je pohotová jako vždy. "Jako vždycky, zlatíčko." Broukne na půl huby po obsluze, ale jakmile se dívka otočí, neodpustí si dotěrný pohled na její postavu. Věděl, že udělat z Karkulky rádoby lehkomyslnou rebelku bude dobrý nápad, ale nepočítal s tím, že si jí budou plést s levnou štětkou. S bratrem ji napsali hezkou, ale ne kvůli tomu, aby po ní Šmudla a Prófa házeli pohledy nadržených prasat. Z pozadí servírky totiž otrávenýma očima sjede i dva trpaslíky, než se ustálí zpět na Regině.
"Možná, že když budete mluvit ještě hlasitěji, možná Vás uslyší a příjdou." Odtuší opět tak medosladce, no jeho slova stále nesou jasnou pachuť nestřídmé žádosti, aby královna držela hubu. Nebo ji přinejmenším zakryla. "Jsou tu všichni důležití." Pokrčí rameny tlumeným, no stále plynulým a konverzačním tónem. "Jak se má Henry?" Pousměje se, nyní snad dokonce upřímně. Henry je jedna z mála osob, co si tu zaslouží pozornost. Smutnou věcí je, že ho museli připsat na krk Regině. "A co jeho paní učitelka? Slyšel jsem, že ji má každej rád. Konec konců, je tak hezká..." Nevinně se pousměje. Narážku na Sněhurku si nemohl odpustit. Možná nemá Krasoně a není šťastná, ale i tak není tajemstvím, že i přesto má u mnohých větší popularitu, než paní starostka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Regina Mills

avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sat Dec 16, 2017 6:55 pm

Mávnu na obsluhu a objednám si černou kávu. Úsměv mi z tváře nemizí, není proč ten život tu je naprostá dokonalá idylka. otevřu ústa dokořán a přitakám naoko teatrálně. "Ach to je pravda, neměla bych si vzít megafon?" protočím oči a sevřu v rukou černou kávu která příjemně hřeje. Protočím oči ještě jednou kdžy poví, že tu jsou všichni důležití. "To ano, jistě, nicméně bych být autorem byla přinejmenším zvědavá na to, kde se nachází moje mistrovské výtvory...tedy..." Otočím se znechuceně na trpaslíky, kteří se tváří tak, že by mohli hrát v německém pornu. "Brrr...no alespoň výtvory to jsou..." Nikdy jsem nepochopila proč někdo tvoří tyhle podivné postavičky, které se mají zdáti být..snad..roztomilé? Nechápu, jsou naprosto nerealistické, stejně jako jejich idealistické dobré konce.. Odfrknu si ale nemluvím nahlas, už kvůli tomu, že nehodlám jít do rozepře s tímhle věčně rozzlobeným mužem. Moje oči se jemně rozzáří, když promluví o Henrym. To děcko se mi dostalo pod kůži- "Učí se dobře...je milý..." Odpovím úsečně, nehodlám prozradit, že nějaký člověk snad může mít mou lásku. Zasměji se a přitakám na zmínku o učitelce. Sněhurka pracující jako učitelka za minimální plat je pro mě doslova orgasmem. "Ano..je tak kulaťoučká, roztomilá a miloučká...že?" poklepu prsty o hrnek a můj úsměv se rozvine do plné šíře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jacob Nellson

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sat Dec 16, 2017 7:17 pm

S obsluhou se nepodělí o víc, než o děkovný úsměv, když uvidí svůj jablečný koláč a horkou čokoládu. Z čokolády ihned usrkne, nejspíš jeho krku nevadí, že se z ní ještě kouří.
"Kde se nachází moje mistrovské výtvory?" Zopakuje s povzednutým obočím. "Nejspíš Vám uniká, že jsou doma. Výtvory o který je potřeba se bát vidím na každodenní bázi." S otráveným povzdechem odloží hrnek a vezme vidličku, kterou uždibne kus koláče. Ten skončí za jeho rty, což je výhoda, jelikož žvýkáním částečně skryje pobavený úsměv. "Kulaťoučká? Mám pocit, že si i po děcku zachovala figuru." Pokrčí rameny. "Ačkoliv mám pocit, že ženská, co žila se sedmi chlapama není zrovna nejlepší volba na místo učitelky. To musel vymyslet bratr, většina špatných nápadů je jeho." V jeho slovech lze rozeznat... pýcha? No co, když máte sourozence, nikdy si jednou za čas neodpustíte svádět na něj to špatné.
Polkne nyní už druhé sousto koláče, načež zachová chvilku ticha. Na to poodstrčí talířek a decentně se nakloní k ex-královně. "Uvědomuješ si, že tohle nevydrží věčně, že jo?" Přizvedne obočí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Regina Mills

avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sun Dec 17, 2017 9:13 am

Nemám ráda toho parchanta co sedí naproti mě, ani já ani on a jeho bratr jsme se nespojili kvůli vzájemným sympatiím ale pouze a jedině pro vlastní prospěch. Usměji se na něj, když poví, že ty obávané vidí na denní bázi. Nakloním se k němu. "Těch co byste se měl bát, se bát nemusíte, ale být vámi bála bych se těch, ze kterých strach nemáte...zkušenost, věřte mi.." odtáhnu se nespouštějíc zrak z něj a zasměji se. "Vždy byla kulaťoučká...tvářička jako broskvička..dokonalé dítě, až na to že už jako malá je vrah..." odfrknu si, její figura je mi upřímně jedno, důležité je, že mi nepřekáží. Ano v nitru cítím že mi část ke spokojenosti chybí, něco...nedovedu popsat co je to a moje mysl se ustavila na tom, že nejsem spokojená protože sněhurka není mrtvá a krason je bůhví kde. Zvednu obočí pobaveně a moje rty se rozšíří do pobaveného úsměvu, když poví to o učitelce a trpaslících. "Když se na ně tak dívám ani se nedivím vašemu názoru.." Kývnu k těm dvěma co si prohlíží mlsně karkulku, která si zde říká servírka Ruby ale obléká se jako štětka z E55. "Vy a váš bratr jste řekněme, vzácný poddruh..." Povím tak, že ani on si nemůže být jist, zda šlo o lichotku nebo urážku. Nakloním hlavu na stranu a zavrtím jí, po jeho posledních slovech. "Nevím proč by nemělo...nebo snad vy ano Jacobe?" jeho nohy ztěžknou mou magií aby věděl, že neodejde dokud mi nepoví, zda náhodou on a jeho zvedený bratříček nenaplánovali nějakou smyčku, která by moje věčné štěstí mohla pokazit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jacob Nellson

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Wed Dec 20, 2017 8:15 pm

Regině nevěnuje víc, než pozvednuté obočí. Možná s bratrem vytvořil své postavy až příliš realistické. Regina si vážně myslí, že její zkušenosti v první řadě neprošly skrz jeho mysl a následně jeho pero? Jistě, ne vždy přímo diktuje příběh, ale stále - obvykle postavy vedou oni, ať už přímo či nepřímo. Neubrání se drobnému, možná suchému úsměvu. Je to vážně roztomilé. Vtáhne ret a stiskne jej mezi zuby, dokonce i na pár vteřin zabodne oči do stolu. Samozřejmě je vtipné, že zrovna Regina si vůbec dovoluje používat slovo vrah jinak, než jako pseudonym, ale... fajn, brzy si uvědomí, že o tomhle nemá smysl přemýšlet. Jejich příběhy jsou dokonalé nehledě na to, jak postavy figurují v ději.
"Tos vystihla." Pyšně si odfrkne, absolutně zapomenouc na vykání. Vyká jí pouze kvůli tomu, že to zní hezky. Ostatně pokud by tu měl někdo cítit respekt, neměl by figurovat z jeho strany. Naneštěsti si dal záležet na tom, aby byla Regina rádoby sebestředná píča, takže je mu jasné, že se ničeho takového nedočká.
"Nemáš sebemenší ponětí, zlatíčko." Potřese hlavou ze strany na stranu a opět se pohodlně opře o opěradlo židle. "Zklamala jsi mě."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Regina Mills

avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 16. 12. 17

PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   Sun Jan 07, 2018 11:46 am

Čekám na jeho odpověď, nesnáším plány, které nezávisí pouze na mě, ale tentokrát mi nic jiného nezbylo, tihle dva povedení bratříčci jsou zkrátka naprostá katastrofa a neřízená střela a tudíž moje čára přes rozpočet. Počítat s nimi je jako počítat s amébou v otevřeném moři. Zvednu obočí a usměji se na něj sladce. "Nezapomínejte s kým mluvíte pane Nellsone..." Nepásli jsme spolu ovce aby mi tykal. Jeho plány s mou postavou mu vyšly dokonale, jeho rádoby...je toti ta nejbolestnější část mne, taco cítí, cítila a milovala, nesnáším ho za to ještě víc. Kdbyych tyhle součásti v sobě neměla bylo by vše o mnoho snazší. Ale zase bych neměla tak krásný důvod k pomstě...vlastně už ani nevím zda smysl mého života je pomsta, nebo zda bych raději žila s Danielem šťastná až do smrti za sedmero horami...to se každopádně nedozvím... Daniel je mrtvý co bylo napsáno nikdo nepřepíše. Pokrčím rameny. "Kdybych měla ponětí, neptám se vás..Jacobe...a omlouvám se, zda jsem ve vás někdy vyvolala pocit, že mi záleží na tom, jestli vás zklamu nebo ne." Usměji se na něj zářivě a olíznu si rudě namalované rty, zatímco upiji z kávy, kterou miluji.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Babiččino bistro   

Návrat nahoru Goto down
 
Babiččino bistro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Once Upon a Time RPG :: Storybrooke-
Přejdi na: